Olej, tektura; 50 x 70 cm
Sygnowany l.d.: Jerzy Kossak 1930
Na odwrocie dwukrotnie pieczęć z faksymilem: Stwierdzam autentyczność tego obrazu Jerzy Kossak
Estymacja 27000 - 28000