olej/płótno, 80 x 80 cm
sygn. i dat. l.d.: Aninowska/2017
sygn. i opisany na odwrociu: Czwarty skok/olej na płótnie/2017/Aninowska
20 000 | |||
> | 2 000 | ||
50 000 | |||
> | 5 000 | ||