drzeworyt, papier; 26 x 35 cm;
sygn. i dat. (?) p. d.: Panek Jerzy 54. (ołówkiem), l. d.: tytuł: :”Rybak", na odwrocie naklejona kartka z napisem: Jerzy Panik (sic!), geb.1918 / 193. Selbstbildnis / Holzschnitt,