patynowany stop srebra/czarny marmur, 10.50 x 6.50 x 4 cm, sygnowana z przodu po prawej stronie: 'IGOR MITORAJ' opisana i datowana na odwrociu: 'Bonne Annee | 1977 | Bouillet | CHRISTOFLE | FRANCE' Do pracy zostanie doliczona opłata z tytułu tzw. Droit de suite