Aw: Głowa Gorgony na wprost, Rw: ptak lecący w prawo łapiący delfina, w polach APIX. Jedna z najokazalszych i najwspanialszych monet greckich. Piękny stan zachowania, imponująca jakość detali, patyna. Moneta w tym stanie bardzo rzadka.
Weight: 98.5
LabelsBETA