brąz, unikat, 25 x 7 x 12 cm, sygnowana: 'KRYSTYNA NOWAKOWSKA' sygnowana, datowana i opisana od spodu: ''Gloria | Nowakowska | Krystyna | Kraków 2016 | UNIKAT'