akwaforta, mezzotinta, sucha igła, edycja 43/100; 60 × 78 cm
sygnowane i opisane ołówkiem: „43/100, ODDZIAŁ ZATRUĆ, KACPER BOŻEK XIV/XXI”
30 000 | |||
> | 2 000 | ||
50 000 | |||
> | 5 000 | ||
100 000 | |||
> | 10 000 | ||