Datowanie: 1925 r.
sygnatura: sygn. l. d. monogramem wiązanym: "ww"
Technika: gwasz/tektura
Wymiar: 38,5 x 28,3 cm w św. p-p.
20 000 | |||
> | 2 000 | ||
50 000 | |||
> | 2 000 | ||
100 000 | |||
> | 5 000 | ||