AU
addYour notecreate
Grade: AU
Estimations:
120 EUR
POLSKA, generał Stanisławowi Mokronowskiemu - medal pamiątkowy autorstwa Baerenda, 1821 r., Aw: Popiersie w prawo i napis w otoku STANISŁAW MOKRONOWSKI JENERAŁ WOYSK POLSK, sygn. BAEREND, Rw: Sarkofag z tarczą herbem Bogoria, na nim hełm i miecz, napis w otoku MĘŻNY W BOIU PRAWY W ŻYCIU, brąz 40 mm,, H-Cz.3955 (R2), patyna, ładnie zachowany
LabelsBETA