XF+
addYour notecreate
Grade: XF+
Estimations:
72 EUR
POLSKA, Bohaterskiej Polsce - medal autorstwa Barre’a, wybity nakładem Komitetu Brukselskiego w 1831 r., Aw: Dwie postacie w strojach antycznych - Polonia ze sztandarem i podtrzymująca ją Belgia w czapce frygijskiej, wokoło TU NE MOURRAS PAS i sygnatura medaliera, Rw: Napis A / L’ HEROIQUE / POLOGNE, powyżej wieniec z gwiazdek, poniżej skrzyżowane gałązki laurowa i palmowa oraz znak lewek, miedź 51.5 mm, H-Cz. 3831, patyna
LabelsBETA