PL EN DE

Sort: Order | Popularity | Newest | Price
Show: All
Prices: 1 - (Change)

19/12/2018
Feliks Michał Wygrzywalski (1875 Przemyśl - 1944 Rzeszów), Kwiaty białej róży i figurka buddy, 1917 r.Feliks Michał Wygrzywalski (1875 Przemyśl - 1944 Rzeszów), Kwiaty białej róży i figurka buddy, 1917 r.

Start price
38 000 PLN
Hammer price

olej, sklejka, 29 x 20 cm, sygn. i dat. p.d.: F.M. Wygrzywalski / Lwów 1917 r

Your note
none
Bid increments

Lots bidding

Buyer's premium
Terms and Conditions

ul. Bohaterów Monte Cassino 43, 81-767 Sopot
58 550 16 05
poniedziałek - piątek 11.00 - 18.00
sobota: 11.00 - 15.00

About Auction House

Sopot, ul. Bohaterów Monte Cassino 43

Sztuka dawna
telefon: +48 58 550 16 05
mail: [email protected]

Sztuka współczesna
telefon: +48 58 551 22 89 mail: [email protected]

Gdańsk, ul. Długa 2/3

telefon: +48 58 301 05 54
mail: [email protected]

Kraków, Rynek Główny 43

telefon: +48 12 429 12 17
mail: [email protected]

Warszawa, Nowy Świat 54/56

telefon: +48 22 828 96 98
mail: [email protected]

Views: 29 | Favourite: 0

Klienci kupujący dzieła tego artysty kupowali także