XF-
addYour notecreate
Grade: XF-
Estimations:
344 EUR
II RZECZPOSPOLITA POLSKA 1918-1939, oficerska odznaka pamiątkowa 37 Łęczyckiego Pułku Piechoty im. ks. Józefa Poniatowskiego - Kutno, odznaka dwuczęściowa, Sawicki/Wielechowski s. 73, tombak złocony 43 x 43 mm, emalia biała, czerwona i niebieska, elementy odznaki łączone jednym nitem i skręcone małą nakrętką z dwoma wycięciami, nakrętka główna sygnowana Br. Grabski Łódź, na stronie odwrotnej inicjały podwykonawcy JK (Jan Knedler), lekko uszkodzona emalia
LabelsBETA