Konrad Berezowski, Cennik Monet Polskich
Reprint Wydanego przez Towarzystwo Numizmatyczne Warszawskie
uznanego i poszukiwanego przez kolekcjonerów cennika monet polskich z lat
1764-1933. Wyceny monet w złotych polskich.
Stan zachowania: idealny, jak nowa
Oprawa: miękka, lakierowana
Ilość stron: 62
Polecamy.