Olej, płótno; 38 x 55 cm
Sygnowany p.d.: JAN DOBKOWSKI; na odwrocie szkice i napis: ANDRZEJOWI PARTUMOWI DWE STRON DUSZY | OSIEKI NAJWAŻNIEJSZE | JAN DOBKOWSKI