akryl/płótno, 100 x 73 cm, sygnowany i datowany p.d: 'M. Michoń | 2019 r.', sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'M. Michoń | 2019 r. | Protest żółtych kamizelek w Paryżu'