akwaforta, papier; 100 x 70 cm;
sygn., dat. i opisane u dołu: "Rowerzysta" I a, E.A.-II / XII, Mieczysław Wejman-1966;
z tyłu l. d. napis: 86/93 / c: 6.000.000 (ołówkiem).