olej, żywica, płótno, 100 x 150 cm, sygn. na odwrocie: The holiday storm ate Aegean Sea, Malwina Kwiatkowska, Wrocław 2016
30 000 | |||
> | 2 000 | ||
100 000 | |||
> | 5 000 | ||
200 000 | |||
> | 10 000 | ||
500 000 | |||
> | 20 000 | ||
1 000 000 | |||
> | 50 000 | ||