akwaforta, akwarela, piórko, tusz; papier; 26,5 x 43,5 cm (odcisk płyty), 28 x 45 cm (wymiar arkusza w świetle oprawy);
sygn., numerowana i opisana u dołu: T. Sętowski "Karnawał wojenny", akwaforta, akwarela, piórko 1/10 edycja autorska.