Advanced search Advanced search
64

Piotr PACHECKI, Bez tytułu, 2018 r.

add Your note

Piotr PACHECKI (ur. 1980 r.)

Bez tytułu, 2018 r.
olej na płótnie, 70 x 60 cm
sygnowany p. d. róg: ‘Pachecki 2018’

W roku 2016 zdobył dyplom z malarstwa na Akademii Sztuk Pięknych we Wrocławiu w pracowni K. Wałaszka. Studiował ceramikę artystyczną w pracowni prof. G. Płocicy i ceramikę użytkową w pracowni prof. Drzewieckiego. Jest absolwentem filozofii Uniwersytetu Wrocławskiego. Od 2017 r. należy do Związku Polskich Artystów Plastyków.
2017 - Plener malarski i wystawa „IX Park sztuki” Zamek Kliczków (Folwark Książęcy), wystawa poplenerowa w Galerii Socato na placu Solnym we Wrocławiu.
2017 - Międzynarodowy plener malarski w St. Gierałtowie, wystawa poplenerowa w Stroniu Śląskim
2016 - wystawa zbiorowa z okazji 25-lecia Rotary Club Wrocław, budynek Starej Giełdy we Wrocławiu
2016 - Międzynarodowy plener malarski w St. Gierałtowie, wystawa poplenerowa w Stroniu Śląskim
2016 - IX Międzynarodowy plener malarski w Miastku, wystawa poplenerowa
2015 - kwalifikacja do II etapu konkursu "Młody Wawrzyn" organizowanego przez DNA Gallery.
2015 - międzynarodowy plener malarski w Zieleńcu, wystawa poplenerowa

Auction
4th Holiday Art Auction
12 July 2019 CEST/Warsaw
Start price
235 EUR
Hammer price
no offers
Item is not available any more
Views: 59 | Favourites: 0
Auction

NEXT - Aukcje Sztuki

4th Holiday Art Auction
12 July 2019 CEST/Warsaw
Lots bidding

All lots are listed to bid

Buyer's premium
OneBid does not charge additional fees for the bidding.
Bid increments

Terms and Conditions
About the Auction
About the Seller
NEXT - Aukcje Sztuki
Contact
Galeria Sztuki NEXT
ul. Poznańska 31
85-129 Bydgoszcz
+48 509 351 515
See similar

Piotr Sujka

timer 12 days

Piotr Sujka

timer 12 days

Piotr Sujka

timer 12 days
Customers who bought the works of this artist also bought