akwaforta, sucha igła, akryl, papier; 59 x 78,2 cm (wymiar arkusza), 49,2 x 64,8 cm (odcisk płyty);
sygn., dat. i opsana u dołu: 2/100 WIELKA MISTYFIKACJA KACPER BOŻEKXVII/XXI (ołówkiem).