Jednoczęściowa. Bez sygnatur. Wymiary 39,5x39,5 mm. Nakrętka W. Gontarczyk Warszawa ul. Miodowa 19.
> | 10 | ||
200 | |||
> | 20 | ||
20 000 | |||