Pierwszy z okolicznościowych katalogów WCN, gdzie poszerzonego opisu historii pieniądza polskiego podjął się Pan Borys Paszkiewicz.
Wydawnictwo bogato ilustrowane i przede wszystkim oparte na wynikach najnowszych badań i ustaleń numizmatycznych.
Stan zachowania: zbliżony do idealnego, minimalne wady nie wynikające z użytkowania
Ilość stron: 234
Oprawa: twarda
Warszawa, 2012 r.
Format: 21.5 x 30 cm