Brakteat guziczkowy II poł. XIII w., nieokreślona dzielnica, Av.: Ptak z podniesionym ogonem w lewo, RRR.
VF
addA sua notacreate
Descrição do item
Condição: VF
Kop. -, waga 0,11 g, śr. 16,50 mm, , wyjątkowy, niespotykany styl, dotąd niepublikowany, patyna, znacznie obłamane obrzeże.
EtiquetasBETA