Jakub Niewdana, Jednorożec, z serii Fantastyczne Zwierzęta, 2020
addA sua notacreate
Descrição do item
ceramika szkliwiona i złocona, zdobiona naszkliwnie, 36 x 29 x 15 cm, sygn. na spodzie
EtiquetasBETA