litografia barwna, papier; 92 x 61 cm (arkusz); 82 x 54 cm (w świetle passe-partout);
sygn. i dat. p. d.: Lucjan Mianowski 74 (ołówkiem), opisana l. d.: E.A. (ołówkiem).