Lwów 1835. Nakładem Franciszka Pillera. 13x21 cm, s.(4), II, 449, tablice (powinny być 2, jest 1), twarda opr. wydawnicza, tektura ze zdobieniami. Stan dobry (wpisy własnościowe, brak ryciny przed tekstem, oprawa po konserwacji).
Wydanie drugie. Klasyczny dziewiętnastowieczny podręcznik gotowania z dodaniem spisu potraw obiadowych, zasad ustawiania stołów, urządzania uczt strzeleckich, wieczerzy i bufetów. Na końcu książki słowniczek wyjaśniający techniczne wyrazy kucharskie. Unikat w oprawie wydawniczej.