Wojciech Ćwiertniewicz (ur. 1955), Bez tytułu (42), 1994
addA sua notacreate
Descrição do item
olej, akryl, bristol, 23 x 32 cm, sygn. l.g.: Ćwiertniewicz 94
EtiquetasBETA