olej, płótno; 54 x 80 cm;
sygn. p. d.: LEONARD WINTOROWSKI / Warszawa 1920 [? - ostatnia cyfra słabo czytelna];
na odwrocie naklejka wystawowa uszkodzona z widocznym imieniem i nazwiskiem autora obrazu.