olej / płótno
25 × 25.5 cm
sygnowany i opisany na odwrociu: DAWID ZDOBYLAK | OLEJ NA PŁÓTNIE | „PEGAZ”
sygnowany i datowany na odwrociu monogramem: DZ | 2020