Konstanty Brandel(1880-1970)
Adrienne, profil duży(ok.1927) sygn.stemplem l.d.
akwaforta, 29x20.7 cm
Konstanty Brandel(1880-1970)
akwaforta, 29x20.7 cm
20 000 | |||
> | 2 000 | ||
50 000 | |||
> | 5 000 | ||