Rudolf Lehmann(1819-1905)
Włoski pastuszek(1856) sygn.dat.p.śr.
olej, płótno, 45.5x34.5 cm
Rudolf Lehmann(1819-1905)
olej, płótno, 45.5x34.5 cm
20 000 | |||
> | 2 000 | ||
50 000 | |||
> | 5 000 | ||