Zdzisław Przebindowski(1902-1986)
Pejzaż zimowy sygn.śr.d.
olej, płótno/sklejka, 53.5x41 cm
Pejzaż zimowy sygn.śr.d.
20 000 | |||
> | 2 000 | ||
50 000 | |||
> | 5 000 | ||