Katarzyna Gołębiowska (ur. 1982), Bałuty III, 2007
addA sua notacreate
Descrição do item
Taxas adicionais:
akryl, olej, płótno, 45 x 50 cm, sygn. na odwrocie (stan zachowania: uszkodzenie płótna w prawym dolnym rogu)
EtiquetasBETA