Jakub Niewdana (ur. 1989), Kozica, z serii Safari, 2020
addA sua notacreate
Descrição do item
ceramika szkliwiona i złocona 24k złotem, wymiary ok. 28 x 21 x 10 cm, sygn. na spodzie
EtiquetasBETA