Monika Dałek(ur.1981)
Dajmy się uwieść polifonii głosów człowieka(2020) sygn.na odwrociu
akryl, płótno, 100x80 cm
Monika Dałek(ur.1981)
akryl, płótno, 100x80 cm
Todos os itens estão listados para licitação
> | 10 | ||
100 | |||
> | 20 | ||