STANISŁAW MŁODOŻENIEC - DWOREK ŻELAZOWA WOLA, MIEJSCE URODZIN CHOPINA
lata 80. XX w.
olej/płótno, 45 x 60 cm
Rama
sygnowany p.d.: `S.MŁODOŻENIEC`
lata 80. XX w.
olej/płótno, 45 x 60 cm
Rama
Todos os itens estão listados para licitação