KOSSAK Zofia - Puszkarz Orbano. Warszawa 1958. Nasza Księgarnia. 8, s. 161, [2], tablice 4. oprawa oryginalna półpłótno.
Mocne otarcia okładki, szczególnie górnej części przedniej okł., karta tytułowa lekko zabrudzona, poza tym stan dobry. Ilustrował Jerzy Srokowski. Wyd. II.