Krystyna Golus-Możejko (ur. 1936), Pejzaż, l. 60. XX w.
addA sua notacreate
Descrição do item
gwasz, papier, 29,5 x 42 cm, sygn. na odwrocie: Golus-Możejko (ołówkiem).
EtiquetasBETA