akryl, olej, płótno, 64x130 cm
sygn. p.d.: Emilia Gąsienica-Setlak 2013, opisany na odwrocie: EMILAI GĄSIENICA-SETLAK „BLUE LADY VALVET LADY” AKRYL 2013 r.