akwarela, papier, 27x39 cm
sygn. p.d.: M. JASTRZĘBSKA/2015, opisany na odwrocie: MAŁGORZATA JASTRZĘBSKA / 2015. Praca przekazana na Aukcję Charytatywną na rzecz Niepublicznej Szkoły Podstawowej dla dzieci ze spektrum autyzmu - „Przylądek” w Pruszkowie / wrzesień 2015 M.Jastrzębska