olej, płótno, 145 x
150 cm, sygn. i opisany na odwrocie: 'WAWRZYNIEC REICHSTEIN |
"ONLINE" Z CYKLU "NEW ORDER IN PROGRESS" | 2019. r.
OLEJ/PŁÓTNO | [sygnatura i wskazówka montażowa]'