litografia, papier, 41,5 x 53,5 cm (w świetle passe-partout), sygnowany, datowany i opisany u dołu: „1-wszy Maja” lito. 1/2 E Dwurnik 1966 r; pieczęć p.d.: LITOGRAFIA E. DWURNIK pochodzenie: zakup bezpośrednio od artysty; kolekcja prywatna, Warszawa
ЭтикеткиBETA