XF-
addВаша заметкаcreate
Описание лота
Сохранность: XF-
Оценка:
179 EUR
August II 1697-1733, ćwierćtalar wikariacki 1711, Drezno, Aw: Król na koniu, Rw: Trzy stoły z insygniami koronacyjnymi, srebro 7.21 g, Kahnt 285, Merseb. 1492, patyna, rzadki
ЭтикеткиBETA