VF
addВаша заметкаcreate
Описание лота
Сохранность: VF
Оценка:
476 EUR
POLSKA, sygnet patriotyczny z napisem D 3 Maia FIDES MANIBVS Ao 1791 (Dnia 3 Maja Wiernym Rękom Roku 1791), srebro złocone 9.52 g, Wanda Bigoszewska; Polska biżuteria patriotyczna ss 27-28. Pierścienie nadawał król Stanisław August Poniatowski jako specjalną nagrodę za zasługi przy tworzeniu Konstytucji 3 Maja. sygnety pełniły rolę odznaczeń, rzadkie
ЭтикеткиBETA