854

XF
add Vaša poznámka
Popis položky
Stav: XF
Odhady: 351 EUR | 1 200 PLN
MEDALE, medal nie sygnowany bity w 1703 roku na pamiątkę zwycięstw Karola XII, Aw: Półpostać króla w kamizeli i mundurzepodbitym futrem z rękoma na buławie i gardzie szpady, wokół napis: CAROLVS XII D.G. REX SVECIAE, podpostacią w ozdobnym kartuszu napis: QVO NON PRAESTANTIOR ARMIS, Rw: Skrzyżowany miecz i gałązkaoliwna; na ich tle 3 korony szwedzkie; na 6 ozdobnych kartuszach miejsca i daty bitew, w otoku napis: TESTESVITVTIS ET PRVDENTIAE, H-Cz.4521 R3, srebro 43 mm, 36.42 g., ładna patyna
Dražba
10 aukcja WCN
Dátum
18 November 1995
Počiatočná cena
281 EUR
Odhady
351 EUR
1 200 PLN
Stav
XF
Cena predaja
309 EUR
Vyššia ponuka
110%
Zobrazení: 3 | Obľúbené: 0
Dražba
WCN

WCN

10 aukcja WCN
Dátum
18 November 1995
Priebeh licitácie

Budú licitované všetky položky

Dražobný poplatok
Nie menej ako 0 EUR pre túto dávku
Zvyšovanie ponuky

Všeobecné podmienky
O dražbe
Čakajte...
O predajcovi
WCN
ul. Hoża 43/49 lok. 6
00-681 Warszawa
Otváracie hodiny
poniedziałek - piątek: 10:00 - 18:00
Príjem predmetov na dražby
ul. Hoża 43/49, 00-681 Warszawa
email: [email protected]
tel. +48 (22) 625 67 97
fax +48 (22) 625 69 47