894

XF
add Vaša poznámka
Popis položky
Stav: XF
Odhady: 53 EUR | 180 PLN
MEDALE, plakieta jednostronna sygnowana J. AUMILLER wykonana w Mennicy Państwowej w 1931 roku: Głowa Piłsudskiegow lewo i wielowierszowy napis autorstwa Wacława Sieroszewskiego, Strzał.41, nakład ok. 10 sztuk, srebro 102 x 60mm (punca na rancie), drobne uszkodzenia na rancie; bardzo rzadko spotykana w handlu
Dražba
10 aukcja WCN
Dátum
18 November 1995
Počiatočná cena
42 EUR
Odhady
53 EUR
180 PLN
Stav
XF
Cena predaja
466 EUR
Vyššia ponuka
1108%
Zobrazení: 4 | Obľúbené: 0
Dražba
WCN

WCN

10 aukcja WCN
Dátum
18 November 1995
Priebeh licitácie

Budú licitované všetky položky

Dražobný poplatok
Nie menej ako 0 EUR pre túto dávku
Zvyšovanie ponuky

Všeobecné podmienky
O dražbe
Čakajte...
O predajcovi
WCN
ul. Hoża 43/49 lok. 6
00-681 Warszawa
Otváracie hodiny
poniedziałek - piątek: 10:00 - 18:00
Príjem predmetov na dražby
ul. Hoża 43/49, 00-681 Warszawa
email: [email protected]
tel. +48 (22) 625 67 97
fax +48 (22) 625 69 47