Brakteat guziczkowy II poł. XIII w., nieokreślona dzielnica, Av.: Krzyż, między ramionami krzyże.
VF-XF
addVaša poznámkacreate
Popis položky
Stav: VF-XF
Kop. -, Wieleń 13, Sarbsk 22, Radzanowo 21, waga 0,20 g, śr. 20,66 mm, piękna patyna, duży, wczesny brakteat w atrakcyjnym stanie zachowania, nierówne obrzeże. bardzo rzadki.
EtiketyBETA