Pomorze Zachodnie, Brakteat guziczkowy, Uznam, koniec XIII w., Av.: Hełm z pięcioma piórami.
VF+
addVaša poznámkacreate
Popis položky
Stav: VF+
Kop. 4825 R7, Dbg.P 156, waga 0,19 g, śr. 16,97 mm, patyna, nieznaczne wykruszenie obrzeża, bardzo rzadki.
EtiketyBETA