olej/płótno, 70 x 120 cm, sygnowany i datowany p.d: '2019 Janusz Orzechowski', sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'Janusz Orzechowski | „Run” | 2019'
Naposledy pozerané
Prihláste sa pre zobrazenie zoznamu položiek
Obľúbené