tempera /płótno, 100 x 150 cm
sygn. i opisany na odwrociu: IWONA WOJEWODA-JEDYNAK / „WNĘTRZE” 2003 / 150 X 100 / TEMPERA JAJOWA
Naposledy pozerané
Prihláste sa pre zobrazenie zoznamu položiek
Obľúbené